با توسعه اینترنت روش های خرید ما به طور کلی دگرگون شده است.
منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن وایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب میکند.
زنوکالا یکی از بهترین فروشگاه های دوچرخه و دوچرخه برقی اینترنتی سطح کشور است که با گستره ای از دوچرخه های برقی، تاشو، آفرودی، شهری و… برای تمام اقشار جامعه است.
ارسال سریع،ضمانت بهترین قیمت وتضمین اصل بودن کالا سه اصل اولیه است که از نخستین روز تاسیس سعی کرده است که به آن پایبند باشد و با رعایت سه اصل،حوزه ای تازه ای در فروش کالا و خدمات،به دایره ی فعالیت خود افزوده است.
از دلایل رقابتی بودن و مناسب بودن قیمت محصولات به دلیل واردات مستقیم و حذف دیگر گزینه های ناشی از وجود واسطه ها و دلال ها بر روی محصولات است.
شرکت زنو کالا همچنین در زمینه ی لوازم جانبی دوچرخه سواری مانند کلاه و قفل فرمان و… فعالیت میکند.
از دلایل عمده ی روی آوردن به بازار دوچرخه برقی طی سفر یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت به اروپا است که در آنجا با مشاهده استفاده ی عموم مردم از دوچرخه برقی و دوچرخه در زنگی روزمره تحت تاثیر قرار گرفته بود. استفاده از دوچرخه برقی و دوچرخه به جای استفاده از اتومبیل و موتور شخصی و… مزایای زیادی به همراه دارد به طور مثال: کاهش هزینه های سفر، ورزش و سلامتی، کاهش آلودگی هوا و زیست محیطی، کاهش آلودگی صوتی در شهرهای بزرگ، کاهش هزینه های تعمیر و تعویض روغن و بنزین و…
به این ترتیب با فروش دوچرخه برقی و دوچرخه کمک شایانی نیز به محیط زیست و سلامتی انسان ها کرده ایم.
روش های ارسال :از طریق تیپاکس،پست وباربری ،امکان پرداخت در محل در بعضی از شهر های  بزرگ ایران ،تهران،تبریز ،اصفهان ومشهد و شیراز و…
شش ماه گارانتی باتری و سیستم برقی
ساعت پاسخگویی : 9 الی 23
تحویل در تهران یک الی دو روز کاری
در سایر شهرها دو الی سه روز کاری
نحوه ی پرداخت کارت به کارت یا کارت خوان و یا درگاه پرداخت زنو کالا

  • پشتیبانی و فروش: 09146000048
  • مشاوره خرید: 09146000049
  • ساعت پاسخ‌گویی: 9 الی 23
  • آذربایجان غربی، سردشت،
  • خیابان شهید صالحی،پاساژ نور،طبقه ی دوم